• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • 9 TAKSİT Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt


  1,450 TL
  İSTANBUL / ŞİŞLİ FULYA MAH.
  İlan No
  857

  İlan Tarihi
  04-10-2019

  Tipi
  Şofben

  Yakıt Cinsi
  LPG / Doğalgaz

  Marka
  Vaillant

  Kimden
  Mağazadan

  ISIMAK MÜHENDİSLİK
  Üyelik Tarihi : 30 Eylül 2019
  Kullanıcı Mağazası

  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Reklam Alanı
  Açıklama

  9 TAKSİT Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt
  Şofben Üreticisi Hakkında
  İklimlendirme pazarının liderlerinden biri olan Vaillant, 1870 yılında kurulmuş köklü ve bilindik firmalardan biridir. Geniş ürün skalasına sahip olan firma yenilenebilir enerji kaynakları, ısıl konfor ve iklimlendirme sistem ve cihazları gibi teknolojiler üretmektedir. 1990’lı yıllarda Türkiye piyasasına giriş yapan Vaillant ile hem enerji tasarrufu yapıp hem de doğaya ve çevreye duyarlı verimli teknolojinin keyfini yaşayabilirsiniz.

  Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt Özellikleri
  Yüksek güç ve verim sağlayan Vaillant Turbomag 12 fanlı şofben kullanıcılarına kesintisiz ve kusursuz sıcak su keyfi yaşatıyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra küçük boyutu ve modern çizgisi ile bulunduğu ortama uyum sağlayan bu model aynı zamanda montaj kolaylığıyla da beğeni topluyor.

  Elektronik ateşleme sistemi ve sıcaklığa göre alev modülasyonu yapma özellikleri sayesinde tasarruflu bir kullanım imkanı tanıyan bu cihaz, son derece verimli bir üründür.

  Hermetik prensipte çalışan bir şofben olan Turbomag, yanma havasını dışardan alarak emniyetli bir kullanım sağlar. Aynı zamanda elektrik ya da gaz kesintisi gibi durumlarda emniyet sensörleri devreye girerek cihazı otomatik olarak kapatmaktadır.

  Ergonomik kontrol panelinden dilediğiniz tüm ayarlamaları yapabilir ve dijital ekran üzerinden değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Cihaz, kullanıcıları yüksek su sıcaklıklarından koruma amacıyla termostatik kontrol sağlayarak güvenli bir kullanım suyu sunar. Dış ortamda sıcaklık 5 derecenin altında olduğu durumlarda cihaz kendini belirli aralıklarla çalıştırarak donmaya karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.  204 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar